אודות רשת בתי קולנוע גלובוס מקס
תודה על פנייתך , נחזור אליכם בהקדם
צור קשר
אם פנייתכם קשורה לכרטיסים שרכשתם, אנא רשמו את פרטי ההצגה אליה רכשתם כרטיסים ואת אמצעי התשלום בו שילמתם. אם הרכישה התבצעה באשראי או באמצעות כרטיסיית מינוי, אנא צרפו את 4 הספרות האחרונות של כרטיס האשראי ו / או את מספר כרטיסיית המינוי איתו בצעתם את הרכישה כדי שנוכל לזרז את הטיפול בפנייתכם
אנו נשתדל לענות על פנייתכם במהירות האפשרית ולכל היותר בתוך 3 ימי עסקים.
2235*
למרכז המידע של גלובוס מקס
02-5470289
קרית התקשורת נווה אילן
ד.נ הרי יהודה 90850

אודות

גלובוס מקס היא רשת בתי קולנוע שהוקמה בשנת 2007 כשותפות בין מספר בתי קולנוע של חברת גלובוס גרופ בבעלות יורם גלובוס, לאיש העסקים בנט קפלן. באמצע שנת 2014 קנתה הקבוצה בראשות בנט קפלן, המכהן גם כמנכ"ל החברה את מניות החברה שהיו בבעלות יורם גלובוס וכעת מחזיקה בבעלות מלאה על החברה.

כיום מפעילה מספר רב של בתי קולנוע בפריסה ארצית: בגרנד קניון חיפה, קריון קריית ביאליק, נתניה, באר שבע, כפר סבא, פתח תקווה, מודיעין, אשדוד, נהריה, רחובות וכרמיאל. בעתיד הקרוב החברה עתידה לפתוח מתחמי קולנוע חדשים במעלה אדומים, ובאשקלון.

עוד החל משנת 2014, גלובוס מקס הינה המפיצה בישראל של סרטי וורנר ברוס, יוניברסל ופאראמונט. מאז הקמתה גלובוס מקס שמה דגש על הבאת תרבות הקולנוע לכל רחבי הארץ תוך שימת דגש מיוחד לערי הפריפריה כחלק מפילוסופיית החברה להביא את הקולנוע אל הקהל בכל מקום ובכל זמן והצליחה מעל ומעבר לכל ציפייה. בכל מקום בו פועלת החברה נרשמו שיעורי גידול משמעותיים במספר המבקרים בקולנוע באותו אזור במשך כל אחת משנות הפעילות.

גלובוס מקס שמה דגש מיוחד על עיצוב המתחמים, כאשר לכל מתחם ולכל אזור נבחר עיצוב המתאים לאופי האזור ולארכיטקטורה הייחודית של המבנה בו נמצא הקולנוע. עיצוב המתחמים מהווה חלק בלתי נפרד מחוויית הבילוי והתוכן אותה מציע הקולנוע לאורחיו, וגלובוס מקס תמשיך לשפר, לשדרג ולהעשיר ללא הרף את כל מתחמיה הקיימים והחדשים כאחד.

גלובוס מקס פתח תקווה
גלובוס מקס באר שבע
גלובוס מקס כפר-סבא
גלובוס מקס קריון
גלובוס מקס נהריה
גלובוס מקס נתניה
גלובוס מקס אשדוד
גלובוס מקס מודיעין