שאלות נפוצות נוספות
תודה על פנייתך , נחזור אליכם בהקדם
צור קשר
אם פנייתכם קשורה לכרטיסים שרכשתם, אנא רשמו את פרטי ההצגה אליה רכשתם כרטיסים ואת אמצעי התשלום בו שילמתם. אם הרכישה התבצעה באשראי או באמצעות כרטיסיית מינוי, אנא צרפו את 4 הספרות האחרונות של כרטיס האשראי ו / או את מספר כרטיסיית המינוי איתו בצעתם את הרכישה כדי שנוכל לזרז את הטיפול בפנייתכם
אנו נשתדל לענות על פנייתכם במהירות האפשרית ולכל היותר בתוך 3 ימי עסקים.
2235*
למרכז המידע של גלובוס מקס
02-5470289
קרית התקשורת נווה אילן
ד.נ הרי יהודה 90850

שאלות נפוצות נוספות

איך מזמינים כרטיסים באתר?

הזמנת כרטיסים באתר גלובוס מקס מהירה ופשוטה: 
1) באתר החברה מבחר דרכים להגיע לפרטי ההקרנה הרצויה לכם:

 

-          דרך כפתור "רכישה מהירה" הנמצא בצידו השמאלי של המסך בכל עת

-          בעמוד הסרט אותו אתם מעוניינים ראות

-          בעמוד בית הקולנוע הרצוי לכם

 

2)       בוחרים את תאריך ההקרנה הרצוי לכם, ואת סוג ההקרנה הרצויה (רגיל / תלת מימד,  כתוביות או מדובב. ולוחצים על שעת ההקרנה אותה אתם מעדיפים.

 

3)       כעת תועברו לעמוד בו תוכלו לבחור את מקומות הישיבה הנוחים לכם באולם ולאחר מכן למלא את פרטיכם האישיים ופרטי אמצעי התשלום.

 

4)       בשלב זה תוכלו לבחור אם ברצונכם להדפיס את הכרטיסים שרכשתם במדפסת הביתית ולהגיע איתם ישירות לאולם. 

לאחר קבלת האישור המתאים, הזמנתכם הושלמה. את הכרטיסים תוכלו לאסוף בקופות הקולנוע או בעמדות 'מקס אקספרס' הסמוכות לקופות בשירות עצמי. כדי להנפיק את הכרטיסים יש להביא אתכם את כרטיס האשראי איתו בצעתם את ההזמנה. 

צפייה נעימה!

 

מתי ניתן להזמין כרטיסים לסרט?

לוח ההקרנות לשבוע שבין יום חמישי ליום רביעי שאחריו מתפרסם בד"כ בשעות אחה"צ של יום שלישי הקודם לשבוע ההקרנה. מרגע עדכון לוח ההקרנות לשבוע החדש, ניתן לרכוש כרטיסים.

 

חווית בילוי שלא ענתה על ציפיותיכם

אנו שמחים שבחרתם לבלות בבתי הקולנוע של גלובוס מקס. אנו מקפידים לעשות כל שביכולתנו ע"מ שחוויית הצפייה בבתי הקולנוע שלנו תהיה נעימה ומפנקת. 

אם מסיבה כלשהי חוויית הבילוי שלכם לא ענתה על ציפיותיכם, נשמח אם תשלחו אלינו את פרטי המקרה המלאים, בצירוף כתובת דואר (מגורים), וכן אסמכתא לקניית הכרטיסים: העתק של הכרטיסים או ארבעה ספרות אחרונות של כ"א בו בוצע העסקה, כדי שנוכל להבטיח טיפול מקיף ויעיל לשביעות רצונכם המלאה.

 

הנחות לקבוצות אוכלוסיה

גלובוס מקס שמחה להעניק הנחות קבועות לקבוצות אוכלוסיה רבות, ורואה בהנחות אלו חלק קטן מפעילותה בתחום התרומה לקהילה. 

בבתי הקולנוע של גלובוס מקס יכולים חיילים בסדיר / אנשי שירות לאומי, אזרחים ותיקים  ונכי צה"ל לרכוש עד 2 כרטיסי קולנוע רגילים ליום במחיר 29 ₪ בלבד (במקום 39 ₪), בכל ימות השבוע, ולאורך כל השנה. 

חיילים בסדיר / אנשי שירות לאומי יכולים לרכוש עד 2 כרטיסי תלת-מימד ליום במחיר 39 ₪ (במקום 48 ₪).

אין כפל הנחות ומבצעים. קבלת ההנחה מותנית בהצגת תעודה מתאימה ובתוקף וניתנת למחזיק התעודה בלבד. 

הנחות אלו אינן ניתנות כאמור, מכורח חוק או תקנה, אלא מרצונה הטוב של גלובוס מקס, כתרומה לקהילה ולתושבי ישראל, וגלובוס מקס מתנצלת מראש בפני כל קבוצת אוכלוסיה אחרת שאינה נכללת ברשימת הזכאים להנחה, ולהם נשמח להציע לבקר בעמוד "מבצעים והנחות" לבדיקת מגוון דרכים אחרות להוזלת מחירי הכניסה לבתי הקולנוע.

 

למה לא ניתן ליהנות מ"הנחת חייל" או "אזרח ותיק" באמצעות האינטרנט

הנחות לקבוצות אוכלוסיה שונות ניתנות בגלובוס מקס מתוך רצון לתרום חזרה לקהילה ולחברה בישראל ולא מכורח חוק או תקנה כלשהי. 

לגבי הזמנות באינטרנט, מטבע הדברים, זכאות להנחה מותנית בהצגת תעודה מתאימה ובתוקף. 

אנו נשמח לפעול מול כל גורם המנפיק את התעודה הרלוונטית לבדיקת אפשרות מימוש זכאות מקוון להנחות, אך נכון להיום, אין למיטב ידיעתנו טכנולוגיה זמינה מתאימה לאישוש זהות מחזיק התעודה באמצעים מקוונים, על כן, על מחזיק התעודה להגיע איתה לקופות הקולנוע בכדי ליהנות מההנחה.

 

ביטול עסקאות

מדיניות החברה מאפשרת ביטול עסקאות עד 3 שעות לפני מועד ההקרנה הנקוב בלבד. במידה וההזמנה התבצעה באתר האינטרנט, אין החזר בגין עמלת הכרטוס. 

למרות כי החוק אינו מחייב זאת, במידה וברשותך כרטיסים שהוזמנו ולא נוצלו, נשמח לבדוק אפשרות לחדש עבורכם את תוקפם למועד אחר. 

אנא העבירו אלינו את העתקי הכרטיסים שברשותכם בצירוף כתובת דואר (מגורים), או את ארבע הספרות אחרונות של כ"א בו בוצע העסקה, כדי שנוכל להבטיח טיפול מקיף ויעיל לשביעות רצונכם המלאה. 

שימו לב: כרטיסים שהודפסו בבית אינם ניתנים לביטול באמצעות המערכת האוטומטית. בכל שאלה בנושא, אנא פנו בעמוד 'צור קשר' לשירות הלקוחות.

 

הארכות תוקף למינוי

המחירים המוזלים של כרטיסיות המינוי מתאפשרים הודות לעובדה שהמנויים מוגבלים בזמן (שנה מיום ההנפקה). לקוחות כרטיסיות המינוי נהנים מהמחיר הזול ביותר האפשרי לכרטיסי קולנוע, וניתנת להם האפשרות לממש את הכרטיסים במינוי במסגרת הזמן הקצוב אליו הסכימו בזמן רכישת המנוי. 

על כן, מדיניות החברה אינה מאפשרת הארכת תוקף כרטיסיות מינוי. 

עם זאת, כרשת השמה לעצמה את טובת הלקוח בראש ובראשונה, אנו מאפשרים את אחת משתי האפשרויות הבאות: 

1)  זיכוי על סכום יתרת הכרטיסים שנותרת במינוי לרכישת כרטיסים חדשים במחיר מלא. 
2)  ברכישת כרטיסיית מינוי חדשה, יתרת הכרטיסים שלא נוצלו בחשבון הלקוח, תקבל אוטומטית ולפנים משורת הדין, את תוקף הכרטיסייה החדשה (שנה מיום הנפקתה של הכרטיסייה החדשה)

נשמח לעמוד לרשותכם במימוש כל אחת מהאופציות לעיל. אנא צרו קשר עם מחלקת שירות הלקוחות באמצעות טופס "צור קשר". בפנייתכם אנא ציינו שם מלא של בעל המינוי, מספר ת.ז. ואת מספר המינוי כפי שמופיע בגב הכרטיס.

 

בקשות עבודה

גלובוס מקס קולטת עובדים על פי הצורך בכל אחד ממתחמי הקולנוע שלה בתפקידים הבאים: נציגי שירות כלליים, נציגי שירות מארחים, נציגי מכירות קופה, נציגי שירות מזנון ואנשי צוות טכני (חדרי הקרנה).

גלובוס מקס מציעה סביבת עבודה נעימה, צעירה ודינאמית, ואפשרויות קידום למצטיינים. 

אנא העבירו קורות חיים עדכניים למייל Jobs@globusmax.co.il בצירוף שם המתחם בו אתם מעוניינים לעבוד ונשמח לחזור אליכם באם משרה ההולמת את כישוריכם מתפנה. 

בהצלחה!

 

הארכת תוקף לשוברים (מועדוני צרכנות או שוברים שונים)

לגלובוס מקס שיתופי פעולה רבים עם מועדוני צרכנות וחברות המנפיקות שוברי מתנה ו / או קופונים שונים. 

תנאי המבצע של שוברים אלו לרבות תוקף השובר, נקבעים ע"י החברה המנפיקה וגלובוס מקס אינה נוהגת לשנות תנאים אלו לרבות שינוי תוקף ו/או המרת הכרטיסים לסרט מסוג אחר בכל נקודת זמן שהיא (לפני או אחרי פקיעת התוקף).

שוברים התקפים לסרט מסוים (המפורט בשמו על גבי השובר) ניתנים בד"כ ע"י מפיצי הסרט, כחלק מפעילויות קידום המכירות של הסרט. שוברים אלו ניתנים למימוש עבור הסרט הספציפי ששמו מצוין על גבי השובר, ולא ניתן להמירם לשובר לסרט אחר. 

אנו מחויבים לכבד את תנאי השובר / מבצע כפי שסוכמו עם הגורם מנפיק השובר, על כן בכל שאלה או בקשה בעניין תנאי השובר, אנו ממליצים לפנות לגורם מנפיק השובר. 

אנו נשמח לכבד את השובר שברשותכם בהתאם לכל הסדר מתאים ותקף עם הגורם המנפיק.

 

הגבלות גיל

הגבלות גיל לסרטי קולנוע בישראל, נקבעות בהתאם לחוק ע"י המועצה לביקורת סרטים, הפועלת מתוקף משרד התרבות והספורט של ממשלת ישראל. 

גלובוס מקס, כמפעילת בתי קולנוע, אינה בעלת השפעה כלשהי על חברי המועצה, ומחויבת עפ"י החוק לקיים הקרנות בבתי הקולנוע שלנו על פי הגבלות הנקבעות. 

נשמח לענות על כל שאלה נוספת בנושא, אנא פנו באמצעות טופס צור קשר באתר.

הגבלות גיל באולם VIP

אולמות ה-VIP פתוחים לקהל הרחב, בהתאם להגבלות הגיל המתפרסמות לגבי הסרט המציג באותה עת באולם ה VIP . הגשת משקאות אלכוהוליים מגיל 18 ומעלה ע"פ החוק.

ניתן לרכוש כרטיסים באמצעות אתר גלובוס מקס www.globusmax.co.il, גלובוס פון 2235*, עמדות מקס אקספרס לכרטוס מהיר והקופות בתי הקולנוע.

מחיר כרטיס להקרנה בשירות VIP הינו 130 ש"ח.

 

הזמנת כרטיסים באתר באמצעות כרטיסיית מינוי

תודה על פנייתכם לגלובוס מקס ועל בחירתך לרכוש כרטיסיית מינוי של גלובוס מקס. 

ניתן להזמין כרטיסים באמצעות אתר האינטרנט עם המנוי שברשותך באופן הבא: 

בחירת הסרט הרצוי -> בחירת מקומות ישיבה -> מילוי פרטים, באמצעי תשלום לבחור את האופציה "מנוי" ולהקליד את מספר המנוי. 

אנו מזכירים לכם שהזמנה מקוונת באמצעות אחת מכרטיסיות המינוי של גלובוס מקס פטורה מתשלום עמלת כרטוס!

 

הזמנת כרטיסים באמצעות מבצע לאומי קארד 1+1

הטבה 1+1 למחזיקי כ"א תקפה בכל בתי הקולנוע שלנו בהזמנה מקופות הקולנוע, באתר גלובוס מקס: www.globusmax.co.il ובעמדות מקס אקספרס. 

למימוש ההטבה יש לרכוש את הזכאות להטבה באתר לאומי קארד www.leumi-card.co.il בכפוף לתקנון המבצע ולתנאי הזכאות להטבה של לאומי קארד. עם קבלת האישור, תוכלו לרכוש כרטיסים לסרט 

שבחרתם הן בקופות הקולנוע, הן בעמדות מקס אקספרס והן באתר האינטרנט www.globusmax.co.il באמצעות בחירת "מבצע 1+1" כאמצעי תשלום בעמוד התשלום. היה וזכאותכם נרשמה כיאות בלאומי קארד, סכום החיוב יתעדכן בהתאם. 

הזמנת כרטיסים מקוונת באמצעות מבצע לאומי קארד 1+1 מחויבת בעמלת כרטוס של 4.5 ₪ לכל כרטיס באתר גלובוס מקס. לתשומת לבכם, הזמנה של כרטיס לסרט תלת-מימד מחוייבת בתוספת 8 ₪ על כל כרטיס.

 

שעות פתיחה ומענה טלפוני

קופות הקולנוע בכל אחד מהמתחמים נפתחות כ 30 דקות לפני תחילת ההקרנה הראשונה של היום בחגים וחופשים נפתחות הקופות כשעה לפני תחילת ההקרנה הראשונה. 

קופות הקולנוע זמינות בטלפון במהלך שעות הפתיחה. אנו מודעים לעובדה כי בשעות ובימי עומס, קיים קושי במענה הטלפוני בקופות בתי הקולנוע, גם כאשר הקופות מאוישות במלואן. 

בימים אלו, אנו שוקדים על שיפור מערכת הטלפוניה בקופות, ומקווים כי כבר מורגש שיפור משמעותי במענה גם בשעות העומס. 

חשוב לזכור כי גם בעת מענה בקופות, לא ניתן לבצע הזמנת כרטיסים / שמירת מקומות בתקשורת טלפונית עם קופות הקולנוע, והזמנות אלו ניתן לבצע באמצעות המענה האוטומטי בטלפון *2235 או באתר האינטרנט www.globusmax.co.il שם ניתן גם להתעדכן בכל המידע הדרוש, שעות ההקרנה, סוגי ההקרנות ועוד. 

פניות למחלקת שירות הלקוחות בעמוד "צור קשר" באתר, מטופלות עד תום, ונענות בד"כ תוך לא יותר מ 5 ימי עסקים. 

נשמח לקבל את פנייתכם במלואה ולסייע כנדרש.

 

תרומה לקהילה

גלובוס מקס שמחה לסייע בתרומה לקהילה לגורמים נזקקים שונים הפונים אליה מעת לעת. תרומות אלו ניתנות אך ורק על פי נהלי החברה המפורטים להלן: 

כרטיסי תרומה ניתנים לימים א-ד בלבד, ולא בחגים / חופשות 
התרומה תינתן לקבוצה של עד 20 אנשים בלבד. קבוצות גדולות יותר יוכלו לקבל הצעת מחיר לכרטיסים בהנחה עבור יתרת המבקרים (מעל 20 אנשים).
יש לציין את תאריך הביקור הרצוי הסרט המבוקש ובית הקולנוע המועדף 
יש לשלוח אישור תקף על עמותה מוכרת בפקס 02-5470289 (לידי מירי קפלן)
במקרה של קבוצות ילדים / אנשים בעלי מוגבלויות משמעותיות, יש לדאוג למדריך צמוד לכל 10 מבקרים (יש לציין את שם המדריך ודרך ההתקשרות עימו).

 

עמלת כירטוס

שירותי הכרטוס המקוונים נועדו לספק ללקוחותינו את היכולת להבטיח את מקומם באולם הקולנוע מבעוד מועד, ולאחרונה נוספה גם היכולת להדפיס כרטיסים במדפסת הביתית ולהגיע מהבית ישירות לאולם הקולנוע מבלי לעבור בקופות הקולנוע או בעמדות Max Express . 

בהקמתם ותחזוקתם של שירותי הכרטוס המקוונים של גלובוס מקס הושקעו ומושקעים משאבים רבים, הן אנושיים והן כלכליים, וכמקובל, שירותי פרימיום מסוגים שונים, כרוכים בתשלום נוסף. 

אנו משקיעים ונמשיך להשקיע בפיתוח השירותים המקוונים שלנו גם בעתיד, מתוך הכרה שטובת הלקוח היא גם טובתנו כחברה. 

לתשומת לבכם, לקוחות Max Magic (כרטיסיית המינוי של מקס מג'יק) הנהנים ממחירים מוזלים עד עשרות אחוזים על כרטיסי הקולנוע, נהנים בנוסף גם משירותי הפרימיום המקוונים ללא תשלום נוסף. 

נשמח לראותך מצטרף לחוג לקוחות Max Magic ורוכש כרטיסיית מינוי בעתיד, כך תוכלו ליהנות ממגוון השירותים, ההטבות והמחירים הנוחים של חוג לקוחות זה.