תקנון האתר
תודה על פנייתך , נחזור אליכם בהקדם
צור קשר
אם פנייתכם קשורה לכרטיסים שרכשתם, אנא רשמו את פרטי ההצגה אליה רכשתם כרטיסים ואת אמצעי התשלום בו שילמתם. אם הרכישה התבצעה באשראי או באמצעות כרטיסיית מינוי, אנא צרפו את 4 הספרות האחרונות של כרטיס האשראי ו / או את מספר כרטיסיית המינוי איתו בצעתם את הרכישה כדי שנוכל לזרז את הטיפול בפנייתכם
אנו נשתדל לענות על פנייתכם במהירות האפשרית ולכל היותר בתוך 3 ימי עסקים.
2235*
למרכז המידע של גלובוס מקס
02-5470289
קרית התקשורת נווה אילן
ד.נ הרי יהודה 90850

תקנון האתר

תקנון רכישות באתר האינטרנט של גלובוס מקס

 

ברוכים הבאים לאתר האינטרנט של גלובוס מקס. האתר מאפשר בין היתר, רכישת כרטיסים לבתי הקולנוע של גלובוס מקס ושל גלובוס גרופ.

 
השימוש באתר כפוף להסכמתכם לתנאי שימוש אלה והנכם נדרשים לאשר כי קראתם אותם בתשומת לב  ואתם מסכימים להם בטרם ביצוע הרכישה.

 

1.       בשימוש באתר האינטרנט או בביצוע הזמנה באתר האינטרנט אתם מעניקים את הסכמתכם לכל התנאים המפורטים במסמך זה.

 

2.       אתר גלובוס מקס מאפשר הזמנת כרטיסים לאירועים / הצגות / הקרנות לאחר שנבחרו שם הסרט / האירוע, מועד האירוע, וכמות הכרטיסים הרצויה. לאחר השלמת מילוי פרטים אלו,  תוכלו לבחור את המקומות המועדפים עליכם מבין המקומות הפנויים על פי תרשים האולם הרלבנטי בתפוסתו הנוכחית .

 

3.       מועדי ההצגות וההקרנות באתר זה מועברים אליכם באמצעים אלקטרונים המתעדכנים באופן מקוון (און-ליין) מול בתי הקולנוע השונים, וייתכן כי יתבצעו שינויים ו / או תוספות ו / או ביטולים במועדי הצגות.

 

4.       המערכת אינה מאפשרת בחירת מקומות והותרת מושבים בודדים ריקים.

 

5.       בהצגות ו/או אירועים בהם המושבים אינם מסומנים תועברו לאחר בחירת האירוע ישירות למסך התשלום.

 

6.       בעת ביצוע ההזמנה תידרשו למלא טופס, הכולל פרטים מזהים לרבות שם מלא, מספר תעודת זהות, טלפון, כתובת דואר אלקטרוני, פרטי כרטיס האשראי ופרטים בדבר ההזמנה. מסירת הפרטים הנ"ל וכל פרט נוסף הנדרש להשלמת ביצוע ההזמנה נעשית בהסכמתכם המלאה. לא ניתן להשלים את הליך ההזמנה ללא מסירת הפרטים הנ"ל.

 

7.       גלובוס מקס תפעל כמיטב יכולתה לשמירת המידע ולא תעשה בו כל שימוש אלא למטרות המפורטות בתנאי תקנון זה.

 

8.       הגשת פרטים כוזבים ביודעין עלולה לעלות כדי עבירה פלילית. נגד מגישי פרטים כוזבים עלולים להינקט צעדים משפטיים, כולל תביעות נזיקין בגין נזקים שיגרמו לגלובוס מקס ו/או מי מטעמה עקב שיבוש הליכי המכירה.

 

9.       לגלובוס מקס שמורה הזכות לבטל הזמנה בשל הגשת פרטים כוזבים, חלקיים או לא מדויקים.

 

10.    התשלום בגין רכישת הכרטיסים מתבצע בכרטיס אשראי ו / או בכרטיס מינוי תקף המותאם לרכישה באינטרנט.

 

11.    אישור העסקה ע"י חברת כרטיסי האשראי אשר דרכה התחייב הלקוח לבצע את הרכישה מהווה תנאי סף מוקדם והכרחי לקבלת הצעת הלקוח לביצוע העסקה.  

 

12.    בסיום הפעולה, לאחר שהלקוח אישר את פרטי ההזמנה תציג המערכת אישור הכולל את כל פרטי הזמנתכם עם הודעה על כך שהפעולה הושלמה בהצלחה.

 

13.    לאחר סיום תהליך ההזמנה תאושר הזמנתכם בדואר אלקטרוני שישלח לכתובת הדואר האלקטרוני אותה מסרתם בעת הזמנתכם.

 

14.    הכרטיסים שהזמנתם יונפקו עבורכם באחת הדרכים הבאות:

א. הדפסת במדפסת הביתית (עליכם לבחור באופציה זו בזמן מילוי פרטי ההזמנה)

ב. בעמדת Max Express המוצבת בסמוך לקופות.

ג. בקופות הקולנוע

 

15.    כדי לוודא את קיום ההזמנה, כ 15 דקות לאחר ביצועה, תוכלו להיכנס לתפריט החשבון שלי אשר נמצא בסרגל העליון של האתר, לצורך הצגת פירוט הזמנותיכם.  

 

16.    במידה ולא התקבל כל אישור והעסקה לא מוצגת ברשימת הזמנותיכם, חובה עליכם להתקשר לקופות הקולנוע על מנת לוודא באם ההזמנה נקלטה. בשעות עומס, משך הזמן עד לקבלת האישור עשוי להמשך מספר שניות.

 

17.    רכישת כרטיסי קולנוע באתר מתבצעת באמצעים ממוחשבים ישירות מול קופות בית הקולנוע לפיכך, לאחר בחירת הסרט המבוקש תבצע עבורכם המערכת סריקה של המקומות הפנויים ותציג אותם בפניכם. לצערנו, לא ניתן לשריין את המקומות שבחרתם עד לאישור הסופי של ההזמנה על ידכם, לפיכך ייתכנו מקרים בודדים (בעיקר בשעות עומס על הקופות) בהם ייתפסו המקומות אשר התבקשו עוד לפני תום ההזמנה. במקרה כזה מיד יופיע מבנה האולם במצבו החדש וניתן יהיה לבצע סימון של מקומות חדשים ולאשר את הפעולה, ללא צורך בהזנה חוזרת של פרטי התשלום.

 

18.    הזמנות מזוהות בקופת בית האירוע (או בעמדה האוטומטית המוצבת בסמוך לקופות) אך ורק ע"י העברת כרטיס האשראי אשר שימש אתכם לביצוע ההזמנה בקורא המגנטי. חובה להביא את כרטיס האשראי עמו ביצעתם את הזמנתכם.

 

19.   במידה ובחרתם להדפיס את כרטיסי הקולנוע שהזמנתם במדפסת הביתית, עליכם לוודא כי הכיתוב על גבי הכרטיסים והדפסת הברקוד המופיע על גבי הכרטיסים הינם קריאים וברורים. בכל מקרה של חשש, מומלץ להביא את כרטיס האשראי עימו בצעתם את הזמנתכם לבית הקולנוע.

 

20.   כל ההזמנות שבוצעו ע"י הלקוח, הנן סופיות. ניתן לבצע ביטול הזמנה עד 3 שעות טרם מועד ההקרנה הנקוב על גבי הכרטיס (להלן: המועד האחרון לביטול). במקרה כזה, תבוטל העסקה ויוחזר לכם סכום החיוב בגין הכרטיסים בניכוי עמלת הכרטוס המקובלת באתר באותה עת.

 

במידה והכרטיס נאסף ע"י המזמין לא ניתן לבטל העסקה, כמו כן לא ניתן לבטל עסקה למופע אשר הכרטיסים לגביו אזלו. ולא ניתן לבטל רק חלק מהזמנה.

 

21.    לעניין זה המועד הקובע לקיום הצגה ו / או הקרנה ו/או אירוע יהיה 3 שעות לפני מועד ההקרנה שפורסם (המועד האחרון לביטול). מחובת המשתמשים לוודא כי פרטי ההצגה / הקרנה הרלוונטיים לגביהם נכונים נכון במועד זה, ולא תהיה להם כל טענה ו / או תלונה ו / או תביעה בנושא כלפי גלובוס מקס או מי מטעמה.

 

22.    היה והתבצע שינוי או ביטול הצגה ו / או הקרנה לרבות שינויים במועדים ו/או באתרים או במקומות לאחר מועד הביטול האחרון, יוכלו לקוחות בעלי כרטיס להצגה לקבל כרטיסים חלופיים, בעלי שווי כספי זהה או פחות (ובכל מקרה לא יותר) לשווי הכרטיסים שבוטלו.

 

23.    בכל מקרה, גלובוס מקס לא תהיה אחראית  לכל פעולה ו / או נזק העשויים להיגרם ללקוחות בעקבות ביטול / שינוי זה, וללקוח לא תהיה כל טענה או תביעה כנגד גלובוס מקס בגין זאת.

 

למאחרים לא מובטחת כניסה להקרנה / האירוע ובמקרה שכזה לא יהא החזר כספי עבור הכרטיסים. 

 

24.    לקוחות המעוניינים בהחזר כספי עקב ביטול הצגה לאחר המועד האחרון לביטול, כאמור לעיל, ימלאו טופס בקשה בקופות הקולנוע שיועבר להנהלת החברה להמשך ביטול. הנהלת החברה תבצע החזר כספי מלא או חלקי על פי שיקול דעתה ובכפוף לנסיבות כל מקרה.

 

25.    יובהר כי למרות האמור לעיל, בכל מקרה של אי קיום האירוע/הצגה/הקרנה במלואה מחמת "כח עליון", (לרבות מקרי הפסקת חשמל שאינם בשליטת החברה, אירועים ביטחוניים או בשל מעשה או מחדל של המרכז המסחרי בו שוכנים בתי הקולנוע) לא תהיה ללקוח כל טענה ו / או תביעה כלפי גלובוס מקס.

 

26.    אתר האינטרנט של גלובוס מקס מאפשר גם רכישה של כרטיסיות מינוי לבתי הקולנוע של גלובוס מקס וגלובוס גרופ.

 

27.    בעמוד המכירה מפורטים התנאים והמגבלות הרלוונטיים לכל כרטיס. רכישה של כרטיס מהווה אישור הלקוח כי קרא והבין את התנאים והמגבלות הללו ולא תהיה לו כל תלונה ו / או תביעה בנוגע להתניות ומגבלות אלו.

 

28.    כרטיסיות מינוי הנרכשות באתר ישלחו לכתובת אותה מסר הלקוח בעת ההזמנה בתוך 10 ימי עסקים מיום אישור הרכישה.

 

29.    כרטיסיות המינוי מזכות את הרוכש במספר הכניסות הנקוב על גבי הכרטיס לבתי הקולנוע של גלובוס מקס. כל הכרטיסיות תקפות לשנה מיום הנפקתן.

 

 

30.    אתר האינטרנט של גלובוס מקס מאפשר קניה בטוחה ומאושרת ע"י חברות האשראי. החברה מפעילה את המערכות הטובות והמשוכללות מסוגן, על מנת לאבטח את המידע שנקלט באתר. גלובוס מקס מספקת הגנה מיטבית על מערכות המחשוב בהן נשמרים פרטי הצרכן לרבות פרטי כרטיס האשראי שלו, בכדי למנוע שימוש אסור במידע החסוי ובמערכת התשלומים.

 

31.    הצגת מלאי כרטיסים לרכישה באתר אינה מהווה אישור לזמינות. רק אישור סופי להזמנה המופק על ידי האתר יהווה אישור סופי לביצוע ההזמנה.

 

32.    גלובוס מקס תעשה כמיטב יכולתה, באמצעים העומדים לרשותה, לשמור על סודיות פרטי הרוכשים ומניעת הגעתם לידי גורמים זרים. מאחר שמדובר בביצוע פעולות בסביבה מקוונת אין באפשרותה של גלובוס מקס להבטיח חסינות מוחלטת מפני חדירות למחשביה או חשיפת המידע האגור. אם למרות אמצעי האבטחה שנוקטת  גלובוס מקס יעלה בידי צד שלישי לחדור למידע לרבות מידע שנאגר אודות רוכשים - או להשתמש בו לרעה, לא תהיה לך כל טענה, תביעה או דרישה כלפי גלובוסמקס.

 

בשימושכם בשרותי האתר הנכם מאשרים כי ידוע וברור לכם שלא תמיד ניתן להבטיח הבטחה מלאה את שמירת הסודיות ו/או פרטיות המידע שאתם מעבירים באמצעות האינטרנט והדואר האלקטרוני שלכם.

 

33.    הפרטים האישיים שנמסרים ע"י המזמין בעת ביצוע ההזמנה ישמרו במאגרי המידע של גלובוס מקס השומרת לעצמה את הזכות לאסוף בעת השימוש באתר מידע אודות הרגלי הקניה של המזמין, צרכיו, מוצרים שרכש, מידע או שקראת (לא ברור), העמודים בהם צפה, המוצרים והשירותים שעניינו אותו, אמצעי התשלום ששימשו אותו וכל מידע אחר.

 

34.    גלובוס מקס לא תעביר את פרטיך לצד שלישי (ככל שפרטים אלה מזהים אותך), אלא במקרים המפורטים להלן:

א. העברת פרטיך לספקים לצורך אספקת המוצרים ו/או שירותים שנמכרו.
ב. אם ביצעת מעשה או מחדל הפוגעים או העלולים לפגוע בגלובוס מקס או בצדדים שלישיים כלשהם.
ג. אם עשית שימוש בשירותי גלובוס מקס לביצוע מעשה בלתי חוקי או כדי לאפשר, להקל, לסייע או לעודד ביצועו של מעשה כזה.
ד. אם הפרת את תנאי הסכם זה או כל הסכם נוסף עם גלובוס מקס או מי מטעמה.
ה. אם התקבל בידי גלובוס מקס צו שיפוטי המורה לה למסור את פרטיך לצד שלישי.
ו. בכל מחלוקת, טענה, דרישה או הליכים משפטיים, אם יהיו, בינך לבין גלובוס מקס

               

35.    אם גלובוס מקס תתמזג או תארגן את פעילותה במסגרת תאגיד אחר, היא תהיה זכאית להעביר לאותו תאגיד העתק מן המידע שנאגר אודותיך, ובלבד שאותו תאגיד יקבל על עצמו כלפיך את הוראות סעיפי הפרטיות הנ"ל;

 

36.    גלובוס מקס רשאית להשתמש בפרטים האישיים שמסרת בעת ההזמנה ובכל מידע שייאגר אודותיך בעת השימוש באתר לצורך הפקה וניתוח של מידע סטטיסטי. גלובוס מקס תהיה רשאית למסור נתונים סטטיסטיים ואחרים לצדדים שלישיים, ובלבד שאין הנתונים מתייחסים אליך אישית או מזהים אותך באופן אישי.

 

37.    המידע המוצג באתר גלובוס מקס הוא לידיעה בלבד ואינו מתאים לשמש אסמכתא תקפה לכל עניין שהוא ולכל הליך על פי כל דין. גלובוס מקס ו/או בעלי מניותיה ו/או מנהליה לא יהיו אחראים לכל נזק ישיר או עקיף, כספי או אחר, שיגרם לך כתוצאה משימוש ו/או הסתמכות על השירותים באתר או על המידע והתכנים המופיעים בו.

 

38.    מלוא זכויות היוצרים והקניין הרוחני בעיצוב אתר גלובוס מקס ובכל תוכנה, יישום, קוד מחשב, קובץ גרפי, טקסט וכל חומר אחר הכלול בו - הם גלובוס מקס בלבד. אין להעתיק, להפיץ, להציג בפומבי או למסור לצד שלישי כל חלק מן הנ"ל בלא קבלת הסכמתה של גלובוס מקס, בכתב ומראש.

 

הנכם מצהירים בזאת כי אין לכם ולא יהיו לכם זכויות מכל מין וסוג שהוא ביחס לזכויות אלו והנכם מסכימים לכך ומתחייבים כי אינכם רשאים להעתיק ו/או להפיץ כל מידע שכזה אלא אך ורק לאחר שתקבלו מראש ובכתב את הסכמת ורשות בעל המידע האמור. הנכם מאשרים כי ידוע לכם שבמידה ותפרו את האמור בסעיף זה הנכם עלולים להיתבע על ידי בעלי הזכויות וכל נזק שיגרם יחול עליכם בלבד.

39.    סימני המסחר באתר הם קניינה של גלובוס מקס בלבד, או במידה שפורסמו מטעמם של מפרסמים, קניינם של מפרסמים אלה בלבד. אין לעשות בהם שימוש בלא הסכמתם (של גלובוס מקס ו/ או המפרסמים) בכתב ומראש.

 

40.    על השימוש באתר גלובוס מקס יחולו אך ורק דיני מדינת ישראל.

 

מבלי לגרוע מכלליות האמור לעיל, הנכם מתחייבים בזאת להשתמש באתר בהתאם להוראות המפורטות בתקנון זה ובכלל זה כדלקמן :


א. לא להשתמש בשרותי האתר למטרה שאינה חוקית ו/או בניסיון להונות אחרים.


ב. לא להשתמש בשרותי האתר לפגיעה בפרטיות ו/או כל זכות אחרת של כל אדם ו/או גוף ו/או צד שלישי כלשהו.


ג. לא להשתמש בשרותי האתר לצורך הטרדה ו/או השמצה ו/או הוצאת דיבה ו/או גזענות ו/או בכל אופן פוגע אחר.


ד. לא להעתיק ו/או להשתמש ו/או לפגוע בזכויות ובכללן זכויות יוצרים ו/או מבצעים ו/או זכויות קניין אחרות.


ו. לא להשתמש באתר לצורכי קידום מכירות ו/או הפצה ו/או פרסום מוצרים ו/או שירותים   שונים.


ז. לא להשתמש בשרותי האתר לצורך גיוס כספים ו/או התרמות.


ח. לא לפרסם באתר מידע ו/או פרטים אודות אחרים.


ט. לא להשתמש בשרותי האתר להפצת "וירוסים" למיניהם ו/או כל דבר אחר שעלול לגרום נזק לאתר.


 

41.    גלובוס מקס אינה אחראית לטיב המוצרים ו / או השירותים בבתי הקולנוע של גלובוס גרופ וללקוח לא תהיה כל טענה ו / או תלונה ו / או תביעה בנוגע למעשה או מחדל הנוגע להזמנתו ו / או למוצרים ו / או לשירותים הניתנים ע"י חברת גלובוס גרופ.

 

42.    במידה וגלובוס מקס תפרסם באתר פרסומים שונים ובכללם המלצות, הננו מבהירים בזאת כי כל פרסום שכזה ו/או המלצה ו/או מענה לשאלה אינם מהווים המלצה ו/או עצה מקצועית ובשום אופן שהוא אין להתבסס עליהם ולנהוג על פיהם וכל המשתמש ו/או נוהג בהם ו/או על פיהם עושה זאת על אחריותו הבלעדית בלבד.

 

43.    גלובוס מקס מנסה לדאוג לכך כי שירותי האתר יהיו שוטפים וללא הפרעות ויהיו על פי תנאי ההתקשרות כאמור בהסכם זה. אולם למרות האמור יתכן ויהיו שיבושים ו/או טעויות ו/או עיכובים ו/או הפרעות מסיבות סבירות במתן השירות ו/או מידע קלוקל בניגוד לאמור בהסכם זה וכדו'.
הנכם מאשרים בזאת כי האמור בסעיף זה הובא לידיעתכם וכי ידוע לכם שאין לנו אפשרות מוחלטת לחסימת כל המפגעים, אולם במקרה שכזה הנכם מאשרים כי לא תהא לכם ו/או למי מטעמכם תביעה מכל מין וסוג שהוא בגין האמור בסעיף זה.

 

44.    החוק התקף ביחס להסכם זה הנו החוק התקף במדינת ישראל וכי סמכות השיפוט הבלעדית ביחס להסכם זה תהא נתונה בלעדית לבית המשפט המוסמך שבתחום העיר תל-אביב בלבד.

 

 

45.    באישורכם תקנון זה הינכם מצהירים בזאת כי ידוע לכם שכל האמור בו מתייחס לכרטיסים ו/או כרטיסיות ו/או מוצרים אחרים המשווקים ע"י גלובוס מקס וכי לגלובוס מקס אין ולא תהיה אחריות כלשהי, ישירה או עקיפה, בנוגע לכרטיסים ו/או מוצרים שנרכשו באמצעות אתר זה מאת חברת גלובוס גרופ שהינה גוף נפרד לכל דבר ועניין.

46.    תנאי שימוש אלה מנוסחים בלשון זכר לצורכי נוחות בלבד, אולם הם מתייחסים, כמובן, גם לנשים.